YCS Alüminyum / Yıldırım Alüminyum Cephe Sistemleri

Tüm Soru ve Talepleriniz İçin Bizi Arayın: 0(312) 351 03 33

Anasyafa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Yıldırım Alümiyum Cephe Sistemleri (YCS), Ankara Siteler'de alüminyum doğrama, cam balkon, kış bahçes ve teras, pvc doğrama, çelik konstrüksiyon ve dış cephe alanlarında hizmet vermektedir. Pimapen'in Ankara'daki üretici bayilerinden olan YCS, kamu-özel sektör birçok kurum ve firmaya uzmanlık alanlarında hizmetler sunmaktadır. 

MİSYONUMUZ

YILDIRIM ALÜMİNYUM VE PVC LTD.ŞTİ. olarak, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda alüminyum ve benzeri metallerin üst düzeyde işlenerek modern ve kaliteli üretim tesislerinin kullanılarak cephe giydirme sistemleri, kış bahçeleri, alüminyum doğramalar, pvc doğramalar, cam balkon ve cam kapılar, teraslar gibi günlük hayatın kolaylaştırılmasına yönelik yaşam alanları oluşturulması.

VİZYONUMUZ

Öncelik müşteri memnuniyeti olmak üzere; geçmişinde olduğu gibi geleceğinde de dünyadaki gelişmelere ayak uydurmak, farklı potansiyeli ile daha geniş çevrelere hitap etmek, kaliteden, karşılıklı güvenden ve dürüstlükten asla ödün vermeyen bir firma olmayı hedeflemekteyiz.